Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 53

Maróczy Géza: A megnyitások elmélete. /Kivonatok./ Készítette: Kurbel Sándor. Veszprém, 1989, hn., 108 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15683.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15684.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A kézilabda-játék szabálykönyve. Kiadja: a Magyar Kézilabda Egyesületek Szövetsége. Bp., 1940,(vitéz Fodor Árpád-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
15686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyarok Melbourne-ben. Szerk.: Fekete Pál. Bp.,1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
15687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról (Aranycsapat). Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kopott papírkötésben.
15689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Szepes Béla rajtaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Kiadói papírkötésben.
15690.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Bp., 1978, Sportpropaganda. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
15693.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft