1899 Cat lunch. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Kepeslapok/Macska~2000074/1899-Cat-lunch-Theo-Stroefers-Kunstverlag-Aquarell-Postkarte-Serie-IV-NO-5387-litho-EB~II1906447
1906447
22960
339
Cats
KĂŠpeslapok
Leírás: 1899 Cat lunch. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie IV. NO. 5387. litho (EB)
Anyagjel:
T3
: ra