11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Fejedel-választás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19,5x28,5 cm, keret: 32x44 cm