Jaroslav Vodrazka (1894-1984) 2 db ex libris Rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/Jaroslav-Vodrazka-1894-1984-2-db-ex-libris-Rezkarc-papir-jelzett-Etched-bookplates-11x8-1~II1419248
1419248
10664
339
2200
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,95 EUR , 6,47 USD
Leírás: Jaroslav Vodrazka (1894-1984) 2 db ex libris Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 11x8, 17x11 cm
: ekb