Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1845973
10656
339
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Mérnök ex libris (Heimann Pál), fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm 1434423
10657
339
Ex libris - small-graphics
Edgar Valter / Walter (1929-2006): Ex Libris Leopold Triumph. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6×4.5 cm 1419541
10658
339
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buék 1973. Rézkarc, papír, jelzett, 10×9 cm 1905132
10659
339
11000
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993) és mások: 7 db kisgrafika. Vegyes technika, papír, jelzett, vegyes méretben. 1894637
10660
339
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm. 1433988
10661
339
Ex libris - small-graphics
Rogelio P. Vizcaino (?-?): Ex Libris Fernando Rivero de Andrea. No. 10. Alegoria de Segovia. Rézkarc, papír, jelzett, 14×10 cm 1794375
10662
339
100
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm 1419852
10663
339
Ex libris - small-graphics
Oswin Volkamer (1930-): Adalbert Stifter, Ex libris Herbert Schwarz. Rézmetszet, papír, jelzett, 6.5×4.5 cm 1419248
10664
339
2200
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrazka (1894-1984) 2 db ex libris Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 11x8, 17x11 cm 1419233
10665
339
2200
Ex libris - small-graphics
Votlučka Karel (1896-1963) 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates 1419533
10666
339
2200
Ex libris - small-graphics
Karel Votlučka (1896-1963): 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett , 5,5×4-9×6 cm 1419180
10667
339
Ex libris - small-graphics
Külföldi ex librisek: Voytech Cinybulk (1915-1994), Sulc, Folke . Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft