15009.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző saját kezű rajzával, beírásával, önarcképével. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben.