Herendi Viktória mintás tálkák ( 2 db) kézzel festett, jelzett, apró k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-talkak-2-db-kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-d7-cm-9C3975-5~II1894209
1894209
11138
337
Leírás: Herendi Viktória mintás tálkák ( 2 db) kézzel festett, jelzett, apró kopással, d:7 cm, 9×5,5 cm
: vörös_iván