Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 14

Dánia 1989. VII. Frigyes / IX. Keresztély ezüstözött fém emlékérem, fúrt lyukkal (47x36mm) T:2- ph., ü. Denmark 1989. Frederik VII / Christian IX silvered metal commemorative medal with drilled hole (47x36mm) C:VF edge error, ding
31171.

Dánia 1989. "VII. Frigyes / IX. Keresztély" ezüstözött fém emlékérem, fúrt lyukkal (47x36mm) T:2- ph., ü. Denmark 1989. "Frederik VII / Christian IX" silvered metal commemorative medal with drilled hole (47x36mm) C:VF edge error, ding

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Franciaország ~1870. III. Napóleon a nyomorúságos - 80.000 fogoly / Vérszívó franciák szatirikus Br medál szalag nélkül (27mm) T:2 France ~1870. NAPOLEON III LE MISÉRABLE - 80000 PRISONNIERS / VAMPIRE FRANCAIS - 2 DEC - 1851 - 2 SEPT - 1870 Br satirical medal without ribbon (27mm) C:XF
31172.

Franciaország ~1870. "III. Napóleon a nyomorúságos - 80.000 fogoly / Vérszívó franciák" szatirikus Br medál szalag nélkül (27mm) T:2 France ~1870. "NAPOLEON III LE MISÉRABLE - 80000 PRISONNIERS / VAMPIRE FRANCAIS - 2 DEC - 1851 - 2 SEPT - 1870" Br satirical medal without ribbon (27mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Német Államok / Württemberg 1892. Arany Katonai Érdemérem aranyozott fém kitüntetés utánverete? + Weimari Köztársaság 1923. Des deutschen Volkes Leidensweg Br emlékérem (32mm) T:2 ph. German States / 1892. Gold Military Merit Medal gold plated metal decoration restrike? + Weimar Republic 1923. Des deutschen Volkes Leidensweg Br emlékérem (32mm) T:XF edge error
31173.

Német Államok / Württemberg 1892. "Arany Katonai Érdemérem" aranyozott fém kitüntetés utánverete? + Weimari Köztársaság 1923. "Des deutschen Volkes Leidensweg" Br emlékérem (32mm) T:2 ph. German States / 1892. "Gold Military Merit Medal" gold plated metal decoration restrike? + Weimar Republic 1923. "Des deutschen Volkes Leidensweg" Br emlékérem (32mm) T:XF edge error

Kikiáltási ár:
800 Ft
13
Német Birodalom / Szászország 1897. Szász és Türingiai Kereskedelmi és Iparkiállítás Lipcse 1897 / Albert Szászország királya Br emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2 German Empire / Saxony 1897. Sächs. Thüring. Industrie u. Gewerbe Ausstellung Leipzig 1897 Br commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF
31174.

Német Birodalom / Szászország 1897. "Szász és Türingiai Kereskedelmi és Iparkiállítás Lipcse 1897 / Albert Szászország királya" Br emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2 German Empire / Saxony 1897. "Sächs. Thüring. Industrie u. Gewerbe Ausstellung Leipzig 1897" Br commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Német Birodalom 1916. Si vis pacem para bellum / Isten velünk MCMXV fém emlékérem. Szign.: Weinberger (61mm) T:2  German Empire 1916. Si vis pacem para bellum / Gott mit uns MCMXV metal commemorative medal. Sign.: Weinberger (61mm) C:XF
31175.

Német Birodalom 1916. "Si vis pacem para bellum / Isten velünk MCMXV" fém emlékérem. Szign.: Weinberger (61mm) T:2 German Empire 1916. "Si vis pacem para bellum / Gott mit uns MCMXV" metal commemorative medal. Sign.: Weinberger (61mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
Németország 1991. Otto von Bismarck jelzett Ag emlékérem (8,57g/0.999/30mm) T:PP Germany 1991. Otto von Bismarck hallmarked Ag commemorative medal (8,57g/0.999/30mm) C:PP
31176.

Németország 1991. "Otto von Bismarck" jelzett Ag emlékérem (8,57g/0.999/30mm) T:PP Germany 1991. "Otto von Bismarck" hallmarked Ag commemorative medal (8,57g/0.999/30mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia / Galícia ~1914. NKN Naczelny Komitet Narodowy (Legfelsőbb Nemzeti Bizottság) Br emlékérem üveg alapon (2xklf) egyik hátoldalán csavar (98x70mm,65x111mm) T:1-,2 alap sarkából kitörés Austro Hungarian Monarchy / Galicia ~1914. NKN Naczelny Komitet Narodowy (Supreme National Committee) Br commemoartive medal on glass base (2xdiff) one with screw on back (98x70mm,65x111mm) C:AU,XF crack in the base
31177.

Osztrák-Magyar Monarchia / Galícia ~1914. "NKN Naczelny Komitet Narodowy (Legfelsőbb Nemzeti Bizottság)" Br emlékérem üveg alapon (2xklf) egyik hátoldalán csavar (98x70mm,65x111mm) T:1-,2 alap sarkából kitörés Austro Hungarian Monarchy / Galicia ~1914. "NKN Naczelny Komitet Narodowy (Supreme National Committee)" Br commemoartive medal on glass base (2xdiff) one with screw on back (98x70mm,65x111mm) C:AU,XF crack in the base

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Svájc DN Tell Vilmos élete / Tell ugrás ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Sprung silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches
31178.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / Tell ugrás" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Sprung" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Svájc DN Tell Vilmos élete / Tell Vilmos számszeríjjal ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Wilhelm Tell mit armbrust silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP
31179.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / Tell Vilmos számszeríjjal" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Wilhelm Tell mit armbrust" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Svájc DN Tell Vilmos élete / Almalövés ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Apfelschuss silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches
31180.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / Almalövés" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP felületi karcok Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Apfelschuss" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP surface scratches

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Svájc DN Tell Vilmos élete / A Tell család ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP  Switzerland ND Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Familie silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP
31181.

Svájc DN "Tell Vilmos élete / A Tell család" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP Switzerland ND "Das Leben des Wilhelm Tell / Tell Familie" silver plated commemorative medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Mao Tse Tung ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP?) ND Mao Tse Tung silvered metal commemorartive medal (35mm) C:UNC (originally PP?)
31182.

DN "Mao Tse Tung" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP?) ND "Mao Tse Tung" silvered metal commemorartive medal (35mm) C:UNC (originally PP?)

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft