Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 84

~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2
31245.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
~1900-1930. Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.
31246.

~1900-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj" aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17
~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte L / Isten! Haza! Király! koronás Levente sapkajelvény, Soha fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc
31247.

~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény, "Soha" fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
31248.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1915. Ezüst kopejkából készült jelvény/ékszer, hátoldalán ezüstjelzés (2,96g/29x31mm) T:2
31249.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1920. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. The Hungarian Fireman Association, XV years service medal Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear
31250.

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1929. Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899. aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2
31251.

1929. "Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899." aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF  NMK 419.
31252.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 419.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14
~1930-1940. M. Kir. Állami Szövő Fonó Ipari Középiskola Budapest zománcozott jelvény, hátlapon 163 sorszám beütéssel (30x53mm) T:2-,3 tűhiány, zománchibák
31253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
31256.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft