https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500018/cca-1930-1940-Erotikus-pajzan-kollazsokkal-illusztralt-versikek-1-eloszoplus28-lap-az-ketto~II1894428
1894428
12016
337
Historical documents, manuscripts
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
cca 1930-1940 Erotikus, pajzán kollázsokkal illusztrált versikék, 1 (előszó)+28 lap, az kettőn a ráragasztott kép hiányzik. 'Heyden-Folie' feliratú kopottas, kissé sérült félvászon mappában.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: