11271.
337. Lezárult gyorsárverés
Órák
14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Waltham aranyozott zsebóra, duplafedeles, másodpercmutatóval, működik, hiányzó üveglappal, kopásnyomokkal, d: 4,7 cm