https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 217

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm
12601.

cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1800 Német nyelvű címlap nélküli zsebnaptár 66p. sok kézzel írt magyar nyelvű bejegyzéssel 66p.6x9 cm
12602.

cca 1800 Német nyelvű címlap nélküli zsebnaptár 66p. sok kézzel írt magyar nyelvű bejegyzéssel 66p.6x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1848 Kossuth Hírlapja, 41. szám.
12603.

1848 Kossuth Hírlapja, 41. szám.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
11
cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm
12604.

cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 Kolozs vármegye bizottmányának levele gr Teleki László gyászhírével 3 oldalon
12605.

1861 Kolozs vármegye bizottmányának levele gr Teleki László gyászhírével 3 oldalon

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Szendrői Brankovics György: Shakespeare jellemképei. I-II. kötet. (Egyben.) Bp.,1873-1878, Kertész József-Aigner Lajos, 8+156+4+152 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.  A szerző, szendrői Brankovics György (1843-1930) által dedikált
12606.

Szendrői Brankovics György: Shakespeare jellemképei. I-II. kötet. (Egyben.) Bp.,1873-1878, Kertész József-Aigner Lajos, 8+156+4+152 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, szendrői Brankovics György (1843-1930) által dedikált

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat
12607.

Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1879-1880 The Boys Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boys Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.
12608.

1879-1880 The Boy's Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boy's Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay
12609.

cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images
12610.

cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
12611.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12612.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz