Takáts Sándor: Rajzok a török világból. III. kötet. Bp.,1917, MTA, 457+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, a hátán kis folttal, de alapvetően jó állapotban.