https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Appletons Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. kötet. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. Első kiadás. Angol nyelven. Számos szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap és az elülső szennylap sérült, hiányos. Az hiányos előzéklapon Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary felirattal. Benne számos érdekes szócikkel, közte a hajózást érintő szócikkekkel is. Csak I. kötet. / Appletons Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. First edition. Half-leather-binding, with worn cover, the first flyleaf and the title page damaged, incomplete, the pages are spotty, in English language. With a lot of wood engraving illustrations. With Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary writing on the incomplete first flyleaf. Only Volume I.
17139.

Appleton's Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. kötet. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. Első kiadás. Angol nyelven. Számos szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap és az elülső szennylap sérült, hiányos. Az hiányos előzéklapon "Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary" felirattal. Benne számos érdekes szócikkel, közte a hajózást érintő szócikkekkel is. Csak I. kötet. / Appleton's Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. First edition. Half-leather-binding, with worn cover, the first flyleaf and the title page damaged, incomplete, the pages are spotty, in English language. With a lot of wood engraving illustrations. With "Danube Steam Navigation Company (D.D.S.G.) Pest Hungary" writing on the incomplete first flyleaf. Only Volume I.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, Athenaeum Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
17140.

Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Fáncsy Rezső: Autós útravaló. Szakszerű ügyeskedések az automobil körül. Bp. (1929.) Németh József Műszaki Könyvk., 168 l. 4 mell. Kiadói félvászon-kötésben.
17141.

Fáncsy Rezső: Autós útravaló. Szakszerű ügyeskedések az automobil körül. Bp. (1929.) Németh József Műszaki Könyvk., 168 l. 4 mell. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.
17142.

Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
17143.

Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Mechanical Engineers Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
17144.

Mechanical Engineers' Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. Szerk.: Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr. 1800 szövegábrával, 180 képel. Bp., 1928, Győző Andor kiadása. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal,rossz állapotban.
17145.

Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. Szerk.: Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr. 1800 szövegábrával, 180 képel. Bp., 1928, Győző Andor kiadása. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal,rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint to­vább­képzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
17146.

Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint to­vább­képzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db fotózással kapcsolatos könyv: Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+  Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17147.

2 db fotózással kapcsolatos könyv: Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+ Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,
17148.

Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
4 db Wartburg személygépkocsival kapcsolatos könyv
17149.

4 db Wartburg személygépkocsival kapcsolatos könyv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
17150.

Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz