3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.