240 000 Ft
648,65 EUR, 705,88 USD
Zsolnay áttört jardiniere (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3819, restaurált, m:15,5 cm, h:34,5 cm