Bavaria medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Bavaria-medve-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-8-5-cm~II1884552
1884552
11273
336
Leírás: Bavaria medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: