Porcelán Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1888719
11182
336
Herendi lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 1888683
11183
336
Herendi kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1888730
11184
336
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1864342
11185
336
Herendi bazsarózsa mintás lapostányér (2 db), kézzel festett, jelzett (koronás), kopott aranyizás, d:26 cm (2×) 1884374
11186
336
Herendi cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1884460
11187
336
Herendi kis fakopáncs, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 8 cm 1884453
11188
336
Herendi kis nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 6 cm 1884352
11189
336
Herendi Eton mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×5 cm 1884596
11190
336
Herendi csóka pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm 1888583
11191
336
Fali tál Herend Hungary felirattal, átlátszó biszkvit középrésszel, díszdobozban, hibátlan, d: 18,5 cm 1888684
11192
336
Herendi virág mintás kínáló, kézzel festett, apró hajszál repedéssel, m:8,5 cm, d:14 cm 1884675
11193
336
Herendi Viktória mintás csikk nyomó 4,7 cm Kézzel festett részben, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft