Porcelán Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1888757
11170
336
Herendi porcelán süteményes tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 1884686
11171
336
Herendi kék virág mintás teáscsésze aljjal, Jelzett, hibátlan. 1884631
11172
336
Herendi madaras tálka és fogpiszkáló tartó Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12cm 5 cm 1884655
11173
336
Herendi talpas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 1884659
11174
336
Herendi kék mintás cukortartó. Jelzett, hibátlan 12,5 cm 1884665
11175
336
Herendi fonott, virágmintás tálka d. 9,5 cm 1884668
11176
336
Herendi oroszlánlábas talpas kínáló. Jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm 1884673
11177
336
Herendi virágmintás bonbonniere. Kézzel festett részben, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 1884682
11178
336
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 7 cm 1884685
11179
336
Herendi Eton mintás süteményes tányér 18,5 cm 1888982
11180
336
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásokkal, 37×28 cm 1888701
11181
336
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft