2 db Delft kékfestéses porcelán: kisfiú hallal, malac persely, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/2-db-Delft-kekfesteses-porcelan-kisfiu-hallal-malac-persely-kezzel-festett-jelzett-apro-k~II1884760
1884760
11270
336
Leírás: 2 db Delft kékfestéses porcelán: kisfiú hallal, malac persely, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 ill. 17 m
: tánczos_gábor