Plakát

Tételek száma: 36

1904 Nagyszalontai főszolgabíró a közerkölcs helyreállításra vonatkozó rendelete. Nagyszalonta, Székely J. Jenő, a hátoldalon javítással, a széleken szakadással. 57x41 cm
13114.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai, vásárcsarnokok igazgatósága és a vásárigazgatóság, szakadtak, az egyik sérült, 47x31 cm.
13115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1924 Szegedi Baross Áruvásár és Kiállítás plakát, Baross Szövetség, Mars Grafikai Műintézet Szeged, litho, hajtásnyommal, tetején kis javítás, 79,5x60 cm
13116.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1925 Budapest, Széchenyi ünnep plakát, Széchenyi Ünnep Országos Bizottsága, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyommal, kis javítással, 93x63 cm
13117.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
9
1926 Újpest, Nyomtatvány és grafikai kiállítás plakát, jelzett (Czinder), hajtásnyommal, kis szakadással, 94x63 cm
13118.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1930 Pál György (1906-1986): Manna tejcsokoládé reklám plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, 34x24 cm
13119.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930 Jupp Wiertz (1888-1939): Lohse parfüméria reklám plakát, Meissner&Buch, szélén apró szakadások / German advertisement poster, with small tears, 34x24 cm
13120.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1933 Pál György (1906-1986): Győr város strandfürdője és versenyuszodája, plakátterv, vegyes technika, papír, szélén kis szakadásokkal, jelzett, 33x24,5 cm
13121.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1935 Debreceni Szabó István (1905-1990): Old Sandal Water parfüm reklám plakát, Hamburger és Birkholz Rt. foto offset, 34,5x24,5 cm
13122.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1940 Istituto Nazionale Luce 7. sz. hiradója, kisplaták, Bp., Pflumm Tibor Filmkölcsönző Vállalata, Kispest, Fischhof Henrik-ny., 22x30 cm.
13123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1946 Hatósági árjegyzék az élelmiszerek legmagasabb fogyasztói áráról Nagybudapest területén, 1946. nov. 25, a hajtás mentén szakadt, 69,5x50 cm
13124.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1950 Alfa Romeo köszönő reklámnyomtatványa, a szintén olasz RIV cégnek, amiben megköszönik a csapágyaikat, amelyek segítségével megnyerték a Grand Prix DItalia versenyt, és ezzel a világbajnokságot, nagyméretű reklámnyomtatvány, a kép alján az olasz szöveg magyar fordításával, kartonon, paszpartuban, 46x27 cm
13125.

1950 Alfa Romeo köszönő reklámnyomtatványa, a szintén olasz RIV cégnek, amiben megköszönik a csapágyaikat, amelyek segítségével megnyerték a "Grand Prix D'Italia" versenyt, és ezzel a világbajnokságot, nagyméretű reklámnyomtatvány, a kép alján az olasz szöveg magyar fordításával, kartonon, paszpartuban, 46x27 cm

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft