Militária

Tételek száma: 30

1867-1913. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya kitüntetés mellszalaggal T:1-, 2 kis patina Hungary 1867-1913. Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class decoration with ribbon T:AU,XF small patina NMK 153.
31127.

1867-1913. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" kitüntetés mellszalaggal T:1-, 2 kis patina Hungary 1867-1913. "Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration with ribbon T:AU,XF small patina NMK 153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1- patina  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU patina NMK 249.
31128.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2,2- Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, ear and ribbon + 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF NMK 133., 137.
31129.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2,2- Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, ear and ribbon + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF NMK 133., 137.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, harmadszori adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the third time hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 131.
31130.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the third time" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 131.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration without ribbon C:AU,XF  NMK 246.
31131.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 246.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
1917. Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1917. Silver Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) war metal decoration, without ribbon C:XF  NMK 320.
31132.

1917. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" war metal decoration, without ribbon C:XF NMK 320.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19
1917. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZE fémjel a peremen T:2  Hungary 1917. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration, with BRONZE hallmark on edge, without ribbon C:XF  NMK 326.
31133.

1917. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZE" fémjel a peremen T:2 Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on edge, without ribbon C:XF NMK 326.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, egyik pánton JEROUSCHEK gyártói jelzés, hátoldalán vésett 2281 sorszám (57x37mm) T:2- ferde kard, címer mozog,zománchiány Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK on band, with engraved 2281 number on back (57x37mm) C:VF bent sword,loose overlay,enamell missing NMK 334.
31134.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, egyik pánton "JEROUSCHEK" gyártói jelzés, hátoldalán vésett "2281" sorszám (57x37mm) T:2- ferde kard, címer mozog,zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK" on band, with engraved "2281" number on back (57x37mm) C:VF bent sword,loose overlay,enamell missing NMK 334.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
25
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated decoration C:XF  NMK 418.
31135.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated decoration C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1936. Meztőturi Levente - Érdem jeléül ezüstözött fém érem füllel (38mm) T:2,2- ph., kopott ezüstözés
31136.

1936. "Meztőturi Levente - Érdem jeléül" ezüstözött fém érem füllel (38mm) T:2,2- ph., kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:1-  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:AU
31137.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.
31138.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: