Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 81

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae jelzett Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
30480.

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" jelzett Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo.  Adamo HB4a
30481.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

Kikiáltási ár:
800 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) 1979. Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979 Br plakett dísztokban (71mm) T:1-
30482.

Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Móricz Zsigmond emlékére - Hódolat az ember és műve előtt - 1879-1979" Br plakett dísztokban (71mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) ~1985. Pro Sanitate / EGIS Gyógyszergyár emlékére kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban (137,5mm) T:1-
30483.

Borsos Miklós (1906-1990) ~1985. "Pro Sanitate / EGIS Gyógyszergyár emlékére" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban (137,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
29
30484.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30485.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (54,41g/51mm) T:1-,2 / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (54,41g/51mm) C:AU,XF
30486.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (54,41g/51mm) T:1-,2 / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (54,41g/51mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. Kodály Zoltán születésének 100. évfordulójára - Kodály emlékbizottság Br emlékplakett eredeti dísztokban (104mm) T:1- patina
30487.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. "Kodály Zoltán születésének 100. évfordulójára - Kodály emlékbizottság" Br emlékplakett eredeti dísztokban (104mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989 alpakka ermlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1,1-
30488.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fonyó Márton (-) 1942. Lovas Antal a pompás erőben lévő régi sokszoros bajnok - 1942. X. 18. sárgarézzel bevont Br emlékplakett ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (54x79mm) T:2 sarokhiba
30489.

Fonyó Márton (-) 1942. "Lovas Antal a pompás erőben lévő régi sokszoros bajnok - 1942. X. 18." sárgarézzel bevont Br emlékplakett "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (54x79mm) T:2 sarokhiba

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem (35,9g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30490.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,9g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fűz Veronika (1951-) 1991. IV. Károly Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30491.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "IV. Károly Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft