Sporting and hunting firearms. Szovjet fegyver katalógus, orosz és angol nyelven. Moszkva, é.n.,Razonexport, 364+ 4 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.