Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván