https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp.,1934, Országos Közművelődési Tanács, 320 p. Fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
16621.

Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp.,1934, Országos Közművelődési Tanács, 320 p. Fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
16622.

Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban. Levéltári dokumentumok.(1941-1947). Szerk.: Krausz Tamás. Fordította: Csala Károly, Györki Tamás, Hetessy Szilvia, Pálosi Ildikó, Pőhle Dóra. Bp.,2013, LHarmattan. Kiadói kartonált papírkötés.
16623.

A magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban. Levéltári dokumentumok.(1941-1947). Szerk.: Krausz Tamás. Fordította: Csala Károly, Györki Tamás, Hetessy Szilvia, Pálosi Ildikó, Pőhle Dóra. Bp.,2013, L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Szun Ce: A hadviselés tudománya. Fordította: Édes Bálint. Bp., 1996 , Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
16624.

Szun Ce: A hadviselés tudománya. Fordította: Édes Bálint. Bp., 1996 , Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
16625.

Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16626.

Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.
16627.

T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Plohn József: Negyvennyolcas honvédportrék. Bp., 1992, Zrínyi. Műbőr kötés, jó állapotban.
16628.

Plohn József: Negyvennyolcas honvédportrék. Bp., 1992, Zrínyi. Műbőr kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
16629.

Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, címlaphiánnyal.
16630.

Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, címlaphiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Fr. Libert: Waterloo. Quenast, é.n., A. Spinette, 46+2 p. Angol nyelven, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Waterlooi csata térképével, 35x31 cm
16631.

Fr. Libert: Waterloo. Quenast, é.n., A. Spinette, 46+2 p. Angol nyelven, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Waterlooi csata térképével, 35x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Pusztaszeri László: Görgey Artúr a szabadságharcban. Nemzet és emlékezet. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés.
16632.

Pusztaszeri László: Görgey Artúr a szabadságharcban. Nemzet és emlékezet. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz