Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 43

Magyar Parasztmesék. Kiadják Illyés Gyula, és Ortutay Gyula. Buday György rajzaival. Bp.,[1936], Franklin-Társulat, 170+2 p. Buday György szövegközti és egy egészoldalas illusztrációjával. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, megerősített kötéssel, a hátsó szennylap sarkán hiánnyal, egy-két rajzon kisebb kiszínezéssel.
17355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Marko Marcsevszki: Kényeske. (Bolgár népmesék.) Rónay Emy rajzaival. Bp.,(1950), Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel. Ritka!
17356.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bálint Ágnes: Frakk és a foci. Várnai György rajzaival. Bp.,1979,Móra. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az illusztrátor, Várnai György (1921-1991) általi rajzos dedikációval, valamint dedikált ajándékozási kártyával.
17357.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Walt Disney Boldog Karácsonyt. Fordította: Gergely Erzsébet. Bp.,1990, Egmont-Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
17358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Disney: Mackótestvér. Koda és a tél. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
17359.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Disney: A Pingvin, aki nem, bírta a hideget. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
17360.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel.
17361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Disney-Pixar: Egy bogár élete. Bp., 2008, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón sérülésekkel, de egyébként jó állapotban.
17362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Puskin: Mese Szaltán cárról. Győry Miklós rajzaival. Fordította. Áprily Lajos, Fodor András, Illyés Gyula, Kormos István, Vas István. Bp.,1953, Ifjúsági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy egészoldalas illusztráció sérült, kiszínezték, egy oldal szakadt, sérült, pár lapon kisebb szakadásokkal.
17363.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szepes Mária: Eleven képeskönyv. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1982, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,a hátsó szennylapon rajzzal, jó állapotban.
17365.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17366.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: