https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Corpus juris Hungarici seu decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem annexarum in duos tomos distinctum. Buda, 1779, typis regiae universitatis. 2.köt. Kopottas bordázott egészbőrkötésben, Metszett címképekkel
15739.

Corpus juris Hungarici seu decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem annexarum in duos tomos distinctum. Buda, 1779, typis regiae universitatis. 2.köt. Kopottas bordázott egészbőrkötésben, Metszett címképekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Montesquieu: A törvények szelleméről. I-II. kötet. A bevezető tanulmányokat írták: Hajdu Gyula, Mátrai László. Az Állam- és Jogtudományok Úttörői. Fordították: Csécsy Imre, Sebestyén Pál. Bp.,1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, laza fűzéssel, a gerinc foltos. Megjelent 800 példányban.
15740.

Montesquieu: A törvények szelleméről. I-II. kötet. A bevezető tanulmányokat írták: Hajdu Gyula, Mátrai László. Az Állam- és Jogtudományok Úttörői. Fordították: Csécsy Imre, Sebestyén Pál. Bp.,1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, laza fűzéssel, a gerinc foltos. Megjelent 800 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Bánkiné Molnár Erzsébet: A jászkun szabadság. A törvényesség helyi sajátosságai a Jászkun kerület népi kultúrájában. (1682-1876.) Jogi Kultúrtörténeti, Jogi Néprajzi Kiskönyvtár 3. Szekszárd, 2017, Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar. Kiadói papírkötés.
15741.

Bánkiné Molnár Erzsébet: A jászkun szabadság. A törvényesség helyi sajátosságai a Jászkun kerület népi kultúrájában. (1682-1876.) Jogi Kultúrtörténeti, Jogi Néprajzi Kiskönyvtár 3. Szekszárd, 2017, Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
15742.

A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szőcs Sebestyén: Polgári kori jogszolgáltatási szervek iratai. (1869-1950.) Levéltári módszertani és oktatási füzetek 11. szám. Bp.,1990, Új Magyar Központi Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15743.

Szőcs Sebestyén: Polgári kori jogszolgáltatási szervek iratai. (1869-1950.) Levéltári módszertani és oktatási füzetek 11. szám. Bp.,1990, Új Magyar Központi Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
A közutakról és vámokról szóló 1890. évi I. törv.-czikk végrehajtása iránti utasítások. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp.,1890, Nágel Ottó, XV+144 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az utolsó lap kijár.
15744.

A közutakról és vámokról szóló 1890. évi I. törv.-czikk végrehajtása iránti utasítások. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp.,1890, Nágel Ottó, XV+144 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az utolsó lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarországi Rendeletek Tára. I. évf. 1867. (3. kiadás.), XXI. évf. 1890. I. kötet., XXVIII. évf. 1894. II. kötet. Bp.,1890-1894, Nágel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel, Magyar Királyi Belügy Minister bebélyegzéssel.
15745.

Magyarországi Rendeletek Tára. I. évf. 1867. (3. kiadás.), XXI. évf. 1890. I. kötet., XXVIII. évf. 1894. II. kötet. Bp.,1890-1894, Nágel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel, "Magyar Királyi Belügy Minister" bebélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. Törvénykezési rendtartás, Sommás eljárás, Végrehajtási eljárás, Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, foltos .
15746.

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. Törvénykezési rendtartás, Sommás eljárás, Végrehajtási eljárás, Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, foltos .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet Új folyam. .  Bp.,1903., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben
15747.

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet Új folyam. . Bp.,1903., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I.  Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel
15748.

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15749.

Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15750.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz