Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000018/Pefofi-Sandor-A-hoher-kotele-Bp-1891-Rath-Mor-Korabeli-festett-aranyozott-egeszvaszo~II1888229
1888229
17423
336
Leírás: Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott 16 cm
: vörös_iván