1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Költőnők antológiája. Sapphótól napjainkig. A magyar részt összeállította: Török Sophie. A külföldi részt összeállította: Kotzián Katalin. Fordították többen, köztük:Ady Endre, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc..stb. Bp.,(1943),Cserépfalvi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.