Tétel

Katalógusszám:

11007.
336. Lezárult gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD

Leírás:

Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Igényesen restaurált. Kartonon. 67x46 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván