Cornelia Paczka (1864-1930) De Profundis. Rézkarc, papír, Pecséttel jelzett. A Művészet c. újság melléklete / Etching. Marked with seal. Supplement of the HUngarian magazine: "Művészet" Art. 29x21 cm