Aranyozott ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, 2,5×4 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/335/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000083/Aranyozott-ezustAg-filigran-viragos-bross-jelzett-2-5C3974-cm-netto-3-9-g~II1882251
1882251
19021
335
2200
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, 2,5×4 cm, nettó: 3,9 g
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: