Nyomtatványok

Tételek száma: 245

12920.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1907-1948 5 db egyházi cím és névtár:  A magyar Kegyes-tanítórend névtára az 1907/1908. tanévre, Pannonhalmi Szent Benedek-rend és a Pannonhalmi egyházmegye névtára az 1928/1929. iskolai évre, Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Mariae Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. Anno 1930, Congregatio Hungarica Ordinis Sancti Benedicti 1938, Római katolikus világ papság és a férfi-női szerzetesrendek címtára. 1947-1948. évre. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik, a többinél kopott, foltos, vagy kissé sérült.
12921.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1907 Marosvásárhely, Maros-Torda vármegyei független autonóm párt emlékirata, 11p
12922.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907 Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Borsod-Gömöri Osztályának ügyrendje, 16p.
12923.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1907 Temesvár, Timisoara; városképes füzet, 8 db képpel, köztük zsinagóga, vasútállomás, villamos, színház, zárda, 9x12 cm / booklet with 8 town-view pictures, with synagogue, railway station, tram, theatre, closter, 9x12 cm
12924.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1907 Sanatorium Naptár. Bp., József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
12925.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az Ethnographia melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.
12926.

1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1908 Az Országos Gőzkazánvizsgáló Egyesület ügyrendje. 13p.
12927.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1909 Az Országos Gőzkazánvizsgáló Egyesület alapszabályai 16p.
12928.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1909 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1909. XV. évf. második kötet. Bp.,1909, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 4+428 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
12929.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Meghívók és klf nyomtatványok.
12930.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Bosnia-Hercegovinai Államvasutak képes és térképes reklám kiadvány. Bp.,Légrády-ny., kihajtható, kisebb szakadásokkal, magyar nyelven. /  cca 1910 Bosnia-Herzegovina State Railways picture guide with maps. In Hungarian. With small tears
12931.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft