Nyomtatványok

Tételek száma: 245

cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay
12896.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12897.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1890-1900 Dekorative Vorbilder szecessziós műlapok, köztük litho, témák: vadászat, rokokó, stb., sérültek, 6 db
12898.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
12899.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12900.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12901.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12902.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1896 10 db nyomat rajta ismert magyar festők (Kriesch Aladár, Benczúr Gyula, Knopp Imre, Keleti Gusztáv...stb) műveivel, Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albuma 1896 mappájában, a feliraton szereplőkből csak egy van benne, kissé kopott mappával, szakadt fűzőkkel, foltosak, egyen szakadással.
12903.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1899 A hernádvölgyi magyar vasipar részvénytársaság krompachi gyártelepének helyszínrajza, hajtott, 43×14 cm
12904.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1900 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
12905.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
cca 1900 Venice, Venezia; Il Palazzo Ducale Nagyméretű képes könyv. booklet with 40 pictures,. 32x24 cm
12906.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Budapest Képes album magyar-német-angol nyelvű bevezetővel, rendkívül gazdag képanyaggal. é.n. Hornyánszky. 16 + 144 p (képek) Gottermayer féle festett egészbőr kötésben. Első előzéklap nélkül, egy sarok ragasztott. 23x18 cm
12907.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft