Kazimierz Michalowski: Akropolisz. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1983,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/335/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Kazimierz-Michalowski-Akropolisz-Forditotta-Dobos-Lidia-Bp-1983-Corvina-Kiadoi-egeszvas~II1819968
1819968
16560
335
Books: History
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Kazimierz Michalowski: Akropolisz. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
: tánczos_gábor