Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.