Perlmutter Imre (1870-1935): Vadász kutyával, Olaj, fa, festék hibákka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/335/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Perlmutter-Imre-1870-1935-Vadasz-kutyaval-Olaj-fa-festek-hibakkal-12x9-cm-Uvegezett-ker~II1881250
1881250
10280
335
11000
Leírás: Perlmutter Imre (1870-1935): Vadász kutyával, Olaj, fa, festék hibákkal, 12x9 cm Üvegezett keretben
: tánczos_gábor