Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, karton, jelzett, 30×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/335/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Osz-Denes-1915-1980-Budai-var-Szines-rezkarc-karton-jelzett-30C39739-cm~II1878070
1878070
10182
335
3800
Leírás: Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, karton, jelzett, 30×39 cm
: vörös_iván