Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1878365
10294
335
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm 1444248
10295
335
Olvashatatlan jelzéssel:Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm 1882150
10296
335
Jelzés nélkül: Elesett huszár (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 14×8 cm 1860811
10297
335
30000
cca 1860 Jelzés nélkül: Kék köpenyes lány. Pasztell, papír, szakadással, üvegezett keretben, 47×37 cm 1691078
10298
335
Jelzés nélkül: Kézfej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×32 cm 1836631
10299
335
Jelzés nélkül: Hangszeres bohóc, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm 1780603
10300
335
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm 1880014
10302
335
Jelzés nélkül: Fekvő akt. Cinkográfia, papír, paszpartuban, 22×16 cm 1882174
10303
335
Jelzés nélkül: Glóriás lányka. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×31 cm 1882155
10304
335
Jelzés nélkül: Fák a domboldalon. Akvarell, papír, foltos, keretben, 18,5×11 cm 1881535
10305
335
Jelzés nélkül: Ház a völgyben. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm 1880489
10306
335
Jelzés nélkül: Gitározó hölgy. Olaj, vászon-karton, hibás, 51×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft