Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1880560
10282
335
Olvashatatlan jelzéssel: Zongora lecke. Olaj, karton, sérült, üvegezett keretben, 39×29 cm 1880338
10283
335
Olvashatatlan jelzéssel: Virágpiac. Olaj, karton, keretben, 24×35 cm 1878301
10284
335
Olvashatatlan jelzéssel: Dunapentelei táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×32 cm 1879048
10285
335
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 63×43 cm 1878874
10286
335
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Művészet kedvelő hölgy. Olaj, vászon, keretben, 46×36 cm 1878846
10287
335
Olvashatatlan jelzéssel: Erőd. Olaj, falemez, keretben, 27×47 cm 1878482
10288
335
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 1878451
10289
335
Olvashatatlan jelzéssel: Sunset. Szitanyomat, papír, 27×27 cm 1878389
10290
335
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 55×46 cm 1820852
10291
335
Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Színezett rézkarc, papír, 26×21 cm 1864365
10292
335
Olvashatatlan jelzéssel: Városi híd. Linó, papír, jelzett, 42×61 cm 1825017
10293
335
Olvashatatlan jelzéssel: Firenzei terasz. Rézkarc, papír, paszpartuban, 25×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft