Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1879008
10208
335
11000
Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm 1879006
10209
335
11000
Scheiber jelzéssel: Zöld kalapos hölgy. Pasztell, papír, 40×27 cm 1867813
10210
335
Scheiber jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír-karton, keretben, 64×47 cm 1879939
10211
335
Schönfeld Vilmosné (?-?): Festősablon minták, 11 db. Akvarell papír, jelzett, különböző méretben 1861128
10212
335
14000
S.H. jelzéssel: Faluhatár. Olaj, karton, festék hiánnyal, keretben, 36×43 cm 1869936
10214
335
26000
SJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 65×50 cm 1878018
10215
335
Somlai Vilma (1938-2007): Őszi alma. Színes linó (61/100), papír, jelzett, 29×38 cm 1878016
10216
335
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (38/100), papír, jelzett, 39×30 cm 1865362
10217
335
Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm 1837489
10218
335
Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm 1881746
10219
335
50000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Fehér drapériás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1882140
10220
335
Sólyom jelzéssel: Házak a várfalnál. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft