Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1837525
10160
335
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm 1866359
10161
335
Nagy jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, felcsavarva, 65×50 cm 1820088
10162
335
Nagy László: (?-): Gondolatok. Vegyes technika, papír, jelzett, papír hibával, 30×20 cm 1877996
10163
335
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, 30×38 cm 1877971
10164
335
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest Intercontinental. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1772956
10165
335
Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm 1782810
10166
335
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm 1845644
10167
335
Nádler jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×30 cm 1860415
10168
335
Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30
cm 1867209
10169
335
Neogrády jelzéssel: Libaterelő kisfiú. Olaj, vászon, foltos, keretben, 32×42 cm 1837357
10170
335
28000
Neogrády jelzéssel: Virágszedés a vízparton, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×79 cm 1881316
10171
335
Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft