Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2 apró ph.
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T:1-
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,22g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos