15652.
334. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.