Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 20

17326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
7 db Százszorszép Könyvek sorozatból: Ego: Tesszából Terka lesz, Ego: Zsuzsi, az uj lány, Kate Douglas Wiggin: Becky sorsa, Gyomlay László: A bujdosó, Vándor Iván: A költő, Jean Webster: Patty a kollégiumban, Tutsek Anna: Aranyfátyol. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, és kiadói illusztrált kartonált papírkötés, változó állapotban, az egyik könyvtest elvált a borítótól, 3 gerincen kisebb hiánnyal, sérüléssel.
17327.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Fekete István: Tüskevár. Bp.,1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17328.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Weöres Sándor: Ha a világ rigó lenne. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17329.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17331.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17332.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bolidzsár Iván: Tündér Viola és a bábuk. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17333.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17334.

Kikiáltási ár:
800 Ft
L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló. Fordította Szőllősy Klára. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés
17336.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17337.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft