Sue: A bolygó zsidó I-II. kötet. Fordították: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.