3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III. Összes Munkái XIII-XV. Bp.,1902, Révai. Kiadói szecessziós. festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, az I. kötet elülső szennylapján kisebb hiány, sérülés, a III. kötetet elülső szennylapján hiány, sérülés.