Almássy Aladár (1946-): Hamvas nosztalgia csendéletet figyelt meg a pá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Almassy-Aladar-1946-Hamvas-nosztalgia-csendeletet-figyelt-meg-a-parnan-Szines-rezkarc-p~II1874216
1874216
10003
334
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Almássy Aladár (1946-): Hamvas nosztalgia csendéletet figyelt meg a párnán. Színes rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 31×35 cm
: vörös_iván