Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 29

Ausztria ~1850-1860. I. Ferenc József keményített fából készült emlékplakett, akasztóval (113mm) T:2 kis ph.,hátoldalán k. Austria ~1850-1960. Franz Joseph I commemorative plaque made from hardened wood with wall hanger (113mm) C:XF small edge error, scratch on back
31142.

Ausztria ~1850-1860. "I. Ferenc József" keményített fából készült emlékplakett, akasztóval (113mm) T:2 kis ph.,hátoldalán k. Austria ~1850-1960. "Franz Joseph I" commemorative plaque made from hardened wood with wall hanger (113mm) C:XF small edge error, scratch on back

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1865. Bécsi Egyetem 500. évfordulója Br emlékérem dísztokban. Szign.: Carl Radnitzky (79mm) T:1-,2 ph. Austria 1865. 500th Anniversary of Vienna University Br commemorative medal in case. Sign.: Carl Radnitzky (79mm) T:AU,XF edge error
31143.

Ausztria 1865. "Bécsi Egyetem 500. évfordulója" Br emlékérem dísztokban. Szign.: Carl Radnitzky (79mm) T:1-,2 ph. Austria 1865. "500th Anniversary of Vienna University" Br commemorative medal in case. Sign.: Carl Radnitzky (79mm) T:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ausztria 1888. Ferenc József uralkodásának 40. évfordulójára aranyozott Br emlékérem. Szign.: F. Leisek (50mm) T:2 Austria 1888. 40th Anniversary of Franz Joseph gold plated Br commemorative medal. Sign.: F. Leisek (50mm) C:XF
31144.

Ausztria 1888. "Ferenc József uralkodásának 40. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem. Szign.: F. Leisek (50mm) T:2 Austria 1888. "40th Anniversary of Franz Joseph" gold plated Br commemorative medal. Sign.: F. Leisek (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1908. Ferenc József uralkodásának 60. évfordulójára fém emlékérem hiányzó hátlappal (74mm) T:3 Austria 1908. 60th Anniversary of Emperor Franz Joseph metal commemorative medal with missing reverse (74mm) C:F
31145.

Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulójára" fém emlékérem hiányzó hátlappal (74mm) T:3 Austria 1908. "60th Anniversary of Emperor Franz Joseph" metal commemorative medal with missing reverse (74mm) C:F

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
31146.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hollandia DN KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij) - 50 jaar verre oosten vluchten (Holland Királyi Légtársaság - Távol-keleti utak 50 éve) Br plakett (60mm) T:1-,2 szennyeződés Netherland ND KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij) - 50 jaar verre oosten vluchten / 50 years far eastern flights Br commemorative plaque (60mm) C:AU,XF stain
31147.

Hollandia DN "KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij) - 50 jaar verre oosten vluchten (Holland Királyi Légtársaság - Távol-keleti utak 50 éve)" Br plakett (60mm) T:1-,2 szennyeződés Netherland ND "KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij) - 50 jaar verre oosten vluchten / 50 years far eastern flights" Br commemorative plaque (60mm) C:AU,XF stain

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
31148.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jugoszlávia 1989. Rigómezei csata 600. évfordulója jelzett Ag emlékérem dísztokban (11g/0.925/30mm) T:PP fo., felületi karc Yugoslavia 1989. 600th Anniversary of the Battle of Kosovo hallmarked Ag medal in case (11g/0.925/30mm) C:PP spots, surface scratch
31149.

Jugoszlávia 1989. "Rigómezei csata 600. évfordulója" jelzett Ag emlékérem dísztokban (11g/0.925/30mm) T:PP fo., felületi karc Yugoslavia 1989. "600th Anniversary of the Battle of Kosovo" hallmarked Ag medal in case (11g/0.925/30mm) C:PP spots, surface scratch

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy-Britannia 1913. XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. XVII International Congress Medicine London MCMXIII double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF
31150.

Nagy-Britannia 1913. "XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London" kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. "XVII International Congress Medicine London MCMXIII" double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Nagy-Britannia 2014. I. Világháború 1914-1918 / The Daily Mail emlékérem fém emlékérem, műanyag tokban, információs lappal T:1 Great Britain 2014. World War I 1914-1918 / The Daily Mail Commemorative Coin commemorative medallion in plastic case with information sheet C:UNC
31151.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Államok 1840. Guttenberg kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 German States 1840. Guttenberg double-sided Br commemorative medallion (51mm) C:XF
31152.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
NDK DN Drezda - Technológiai és Mikroelektronikai Kutatási Központ meisseni porcelán emlékérem dísztokban (66mm) T:1,1- GDR ND Dresden - Research Center for Technology and Microelectronics Meissen porcelain commemorative medal in case (66mm) C:UNC,AU
31153.

NDK DN "Drezda - Technológiai és Mikroelektronikai Kutatási Központ" meisseni porcelán emlékérem dísztokban (66mm) T:1,1- GDR ND "Dresden - Research Center for Technology and Microelectronics" Meissen porcelain commemorative medal in case (66mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft